Imkoniyatlar

“Mahalladagi yoshlarning agrar sohadagi bilim va ko‘nikmalarini oshirish” loyihasi doirasida Qoraqalpog‘iston Respublikasida o‘tkaziladigan seminarlar reja-grafigi


11-Sentabr, 2022-yil 12:04 226

“Mahalladagi yoshlarning agrar sohadagi bilim va ko‘nikmalarini oshirish” loyihasi doirasida Qoraqalpog‘iston Respublikasida o‘tkaziladigan seminarlar

REJA-GRAFIGI

 

1.    Amudaryo tumani

2022-yil 12-sentabr, soat 10:00da

82-sonli umumta’lim maktab binosi

 

Mas’ul xodim: Ismoilov Sardor, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(99)337-87-11

 

2.    Beruniy tumani

2022-yil 13-sentabr, soat 10:00da

Yoshlar Markazida

 

Mas’ul xodim: Matyakupov Timur, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(93) 361-70-71

 

3.    Ellikqal’a tumani

2022-yil 14-sentabr, soat 10:00da

Bo‘ston axborot kommunikatsiyalar texnikumi

 

Mas’ul xodim: Xudaqbergenov Alisher, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(99) 955-56-30

 

4.    To‘rtko‘l tumani

2022-yil 14-sentabr, soat 10:00da

Bo‘ston axborot kommunikatsiyalar texnikumi

 

Mas’ul xodim: Yangibaev Babur, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(99) 023-00-04

 

5.    Qorao‘zak tumani

2022-yil 15-sentabr, soat 9:00da

Yoshlar markazi faollar zali

 

Mas’ul xodim: Uzaqbaev Jumabek, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(99)-955-56-37

 

6.    Taxtako‘pir tumani

2022-yil 15-sentabr, soat 9:00da

Yoshlar markazi faollar zali

 

Mas’ul xodim: Nizamatdinov Aynatdin, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(99)948-10-00

 

7.    Kegeyli tumani

2022-yil 15-sentabr, soat 15:00da

Kegeyli xizmat ko‘rsatish texnikumi 1-sektor imorati

 

Mas’ul xodim: Toremuratov Aydos, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(99)955-55-47

 

8.    Chimboy tumani

2022-yil 15-sentabr, soat 15:00da

Kegeyli xizmat ko‘rsatish texnikumi 1-sektor imorati

 

Mas’ul xodim: Zarlikov Islam, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(90) 593-00-89

 

 

9.    Bo‘zatov tumani

2022-yil 15-sentabr, soat 15:00da

Kegeyli xizmat ko‘rsatish texnikumi 1-sektor imorati

 

Mas’ul xodim: Tadjibaev Salamat, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(93)-361-94-88

 

10.  Qo‘ng‘irot tumani

2022-yil 16-sentabr, soat 09:00

Qung’irot Abu Ali Ibn Sino nomidagi jamoat salomatlik texnikumi

 

Mas’ul xodim: Kazaxbaev Tazabay, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(99) 955-56-20

 

11.  Mo‘ynoq tumani

2022-yil 16-sentabr, soat 09:00

Qung’irot Abu Ali Ibn Sino nomidagi jamoat salomatlik texnikumi

 

Mas’ul xodim: Umirzaqov Paraxat, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(93) 271-94-94

 

12. Qanliko‘l tumani

2022-yil 16-sentabr, soat 15:00

Yoshlar markazi binosi

 

Mas’ul xodim: Patullaev Aydos, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(99)-955-55-72

 

13.  Shumanay tumani

2022-yil 16-sentabr, soat 15:00

Yoshlar markazi binosi

 

Mas’ul xodim: Davletov Ajiniyaz, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(91) 267-54-66

 

14. Xo‘jali tumani

2022-yil 17-sentabr, soat 10:00

Nukus shahar Yoshlar markazi binosi

 

Mas’ul xodim: Abdijabbarov Islam, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(91) 380-35-01

 

15. Nukus tumani

2022-yil 17-sentabr, soat 10:00

Nukus shahar Yoshlar markazi binosi

 

Mas’ul xodim: Moyatdinov Alisher, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(97) 357-23-23

 

16. Taxiatosh tumani

2022-yil 17-sentabr, soat 10:00

Nukus shahar Yoshlar markazi binosi

 

Mas’ul xodim: Ametov Mirbek, Yoshlar ishlari agentligi

tuman bo‘limi boshlig‘i

(99) 955 56 36


Shu mavzuga oid yangiliklar